Hakkımızda

fabrika

Firmamızın kurucusu olan Ergün Gürbüz 1966 yılında Boyabat’ta ilk kiremit fabrikası olan Çelik Kiremit ve Tuğla Fabrikasını kurarak sanayi alanındaki faaliyetlerimize başlamıştır. 1974 senesinde kiremit üretimimize ilave olarak aynı fabrikada ek bir tesis ile tuğla üretimine de başlanmıştır. Bu arada 1972 senesinde Aslan Kiremit Fabrikası adı altında 2. fabrikayı da kurarak faaliyetlere üretim kapasitesini artırarak devam etmişdir. 1986 senesinde Boyabat’ta Zafer Blok Tuğla ve Asmolen Fabrikasını günün gerektirdiği teknoloji ve ölçekte kurarak eski tesislerdeki faaliyetlerden çekildik.

Boyabat’ta başlayan üretimimiz İç Anadolu, Doğu ve Batı Karadeniz bölgeleri ile Marmara bölgesinin tuğla ihtiyaçlarını karşılamak için programlanmıştı. Fakat Marmara bölgesinin, Özellikle İstanbul ve Gebze bölgesine Boyabat bölgesinden nakliye ve ulaşımda yaşanan sıkıntıları aşabilmek amacı ile 1985 yılında Kocaeli ili Körfez İlçesi Sevindikli Köyünde alınan arazi üzerine Gürbüz Tuğla ve Asmolen Fabrikasını kurarak 1987 yılı başında üretim faaliyetine başladık. 1966 senesinde Boyabat’ta başlayan ve 1987 senesinde Kocaeli’nde kurulan fabrikamız ile devam eden toprak sanayi alanındaki faaliyetlerimizi siz değerli müşterilerimizi ve tüketicilerin güvenine ve taktirlerine layık olabilmek için elimizden gelen çabayı göstererek devam ediyoruz.

Misyonumuz

 • İleri teknolojinin sunmuş olduğu standartları kullanarak ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi daima ileri düzeye çıkartmak.
 • Ülkemizin jeolojik konumu sebebiyle siz değerli müşterilerimize Güven tesis etmek.
 • Satış, satış sonrası hizmet ve hemen ulaşılabilirlik konularında üstün hizmet ve sürekli yenilikçi çözümler üretmek.
 • Yaşadığımız dünyaya çeveremize ve doğaya olan hassasiyetimizi en üst düzeyde tutmak, bu bilinç ve sorumlulukla sektörde topluma örnek model olmaktır.

Vizyonumuz

Kuruluş tarihimizden günümüze gururlu geçmişimiz ve sahip olduğumuz değerlerimizle, “Yeni rekabet ortamında en iyi hizmeti vermek için; en kaliteli ürünü, en yeni teknoloji ile donatacak modern üretim tesislerine sahip olup, alanlarında tecrübeli çalışanlarımız ile tüm pazarda prestijli bir konuma ulaşmaktır.”

 

Kalite ve Hizmet Politikamız ;

 • Müşterilerimiz için maliyet üzerinde mutlak hakimiyeti esas tutuyoruz.
 • Tecrübemizle edindiğimiz süreç optimizasyonu ile her aşamada daima bir adım öndeyiz.
 • Size zaman, yatırım ve işletme maliyetlerinden kazanç sağlayacak çözümler üretiyoruz.
 • Kurulduğu günden buyana artan bir ivme ile büyüyen firmamız, güçlü idari, mali, teknik altyapısı ile idealist mühendislik ve yönetim kadroları ile sektörde model olmak hedefi ile yolunda ilerliyor.
 • Müşterilerimizin mümkün olanın en iyisini hak ettiklerini biliyor ve önceliklerimizi bu prensiple belirliyoruz.
 • Sektörümüzdeki her gelişme bizim için önemli. İhtiyacınıza cevap verecek teknolojilerin uygulanmasında aradığınız uzmanlığın farkındayız.
 • Modern tasarım, mühendislik ve uygulama tekniklerinde takip eden değil, ilham veren olmak için çalışıyoruz.
 • Hizmet alanımızda daha güçlü olmak için kendimizi durmaksızın yeniliyoruz, araştırıyoruz, geliştiriyoruz.
 • Ürün geliştirme, tasarım, planlama, lojistik, kalite kontrol ve iş güvenliği konularında profesyonel ve etkin yaklaşımları ile ortak hedeflerimiz için birlikte ve senkronize hareket ediyoruz.
 • Gerçek hız, işi vaad edilen sürede ve kalitede tamamlayabilmektir. Konusunda uzman ve hedefine iyi odaklanmış ekibimiz ile zamanı iyi yönetiyoruz. Çalışma programınıza ve iş disiplininize iyi entegre oluyor, size daima zaman kazandırmayı hedefliyoruz; işçi sağlığı ve iş güvenliğinden taviz vermeden.
Facebook